Emporio Armani 4076 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4076 |
| Color |
Dark Brown (5541/13) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$9,922.00
Emporio Armani 4076 Sunglass—
$9,922.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4076 |
| Color |
Dark Brown (5541/13) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















