Emporio Armani 4029 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4029 |
| Color |
Rubber black (50638G) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 64 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,304.70
Original: $9,442.00
-65%Emporio Armani 4029 Sunglass—
$9,442.00
$3,304.70


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4029 |
| Color |
Rubber black (50638G) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 64 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















