Emporio Armani 4163 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4163 |
| Color |
Black (5875/8G), Shiny Havana (5879/73) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,567.20
Original: $10,192.00
-65%Emporio Armani 4163 Sunglass—
$10,192.00
$3,567.20







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4163 |
| Color |
Black (5875/8G), Shiny Havana (5879/73) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















