Michael Kors 1130B Sunglass
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1130B |
| Color | Rose Gold (11084Z) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,089.70
Original: $14,542.00
-65%Michael Kors 1130B Sunglass—
$14,542.00
$5,089.70



Description
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1130B |
| Color | Rose Gold (11084Z) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 59 mm (L) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























