Michael Kors 2182U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2182U |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$10,792.00
Michael Kors 2182U Sunglass—
$10,792.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2182U |
| Color | Black (30058G) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























