Michael Kors 2230U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2230U |
| Color | Black (300587), Ash (40033) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,858.80
Original: $8,168.00
-65%Michael Kors 2230U Sunglass—
$8,168.00
$2,858.80





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2230U |
| Color | Black (300587), Ash (40033) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























