Prada A27S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA27S |
| Color | Black (16K07V), Radica Tortoise (17N70G) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $11,371.50
Original: $32,490.00
-65%Prada A27S Sunglass—
$32,490.00
$11,371.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PRA27S |
| Color | Black (16K07V), Radica Tortoise (17N70G) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























