T Henri Longtail Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Longtail |
| Color | Golden Blue (LML003) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$142,600.00
T Henri Longtail Sunglass—
$142,600.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Longtail |
| Color | Golden Blue (LML003) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |





















