Tom Ford 497 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tom Ford |
| Model No | FT497 |
| Color |
Gold (28Z) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |
$9,843.75
Original: $28,125.00
-65%Tom Ford 497 Sunglass—
$28,125.00
$9,843.75



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tom Ford |
| Model No | FT497 |
| Color |
Gold (28Z) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |





















