T Henri Astro 9/149 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model No | Astro 9/149 |
| Color | Trefoil (Green) AAT |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$235,060.00
T Henri Astro 9/149 Sunglass—
$235,060.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model No | Astro 9/149 |
| Color | Trefoil (Green) AAT |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 149 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |





















