T Henri Tuatara Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Tuatara |
| Color | Transparent (TAD003) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 48 mm |
| Bridge Width | 24 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$95,680.00
T Henri Tuatara Sunglass—
$95,680.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Tuatara |
| Color | Transparent (TAD003) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 48 mm |
| Bridge Width | 24 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |





















