T Henri Speedtail Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Speedtail |
| Color | Navy Blue (SPCW2 4/149) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
$110,170.00
T Henri Speedtail Sunglass—
$110,170.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | T Henri |
| Model | Speedtail |
| Color | Navy Blue (SPCW2 4/149) |
| Shape | Clubmaster |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 146 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | T Henri G Design LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |





















