Unique Design Milano THE RAY Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Unique Design Milano |
| Model No | THE RAY |
| Color |
Grey(53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
$93,750.00
Unique Design Milano THE RAY Sunglass—
$93,750.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Unique Design Milano |
| Model No | THE RAY |
| Color |
Grey(53) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |





















