Tommy Hilfiger TH8010 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH8010 |
| Color |
Black(C-1), Peach(C-2), Brown(C-4) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $2,884.70
Original: $8,242.00
-65%Tommy Hilfiger TH8010 Sunglass—
$8,242.00
$2,884.70








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH8010 |
| Color |
Black(C-1), Peach(C-2), Brown(C-4) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Plastic |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |























