Burberry 4417U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4417U |
| Color | Green (41046G), Black (300187), Dark Havana (410687) |
| Shape | Pilot |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8,108.80
Original: $23,168.00
-65%Burberry 4417U Sunglass—
$23,168.00
$8,108.80








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4417U |
| Color | Green (41046G), Black (300187), Dark Havana (410687) |
| Shape | Pilot |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























