Burberry 4419 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4419 |
| Color | Black (300187), Dark Havana (300273) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $17,393.00
Burberry 4419 Sunglass—
$17,393.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4419 |
| Color | Black (300187), Dark Havana (300273) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























