Burberry 4426 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4426 |
| Color | Black (300187) Dark Havana (410687) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $6,586.30
Original: $18,818.00
-65%Burberry 4426 Sunglass—
$18,818.00
$6,586.30





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4426 |
| Color | Black (300187) Dark Havana (410687) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























