Cartier 0579S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0579S |
| Color |
GOLDEN BLACK(001),SILVER BLUE(004) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $30,135.00
Original: $86,100.00
-65%Cartier 0579S Sunglass—
$86,100.00
$30,135.00





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0579S |
| Color |
GOLDEN BLACK(001),SILVER BLUE(004) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |























