Cartier 0591S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0591S |
| Color |
GOLDEN BROWN(002) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |
$28,560.00
Original: $81,600.00
-65%Cartier 0591S Sunglass—
$81,600.00
$28,560.00


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Cartier |
| Model No | CT0591S |
| Color |
GOLDEN BROWN(002) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | FRANCE/ITALY |
| Manufactured at | Kering Eyewear Spa Italy |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt Ltd. |























