Dolce & Gabbana 2244 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2244 |
| Color | Golden Black (1334-8G) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$13,792.00
Dolce & Gabbana 2244 Sunglass—
$13,792.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2244 |
| Color | Golden Black (1334-8G) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















