Dolce & Gabbana 2296 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2296 |
| Color | Gun Metal (0473) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm (XL) |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$6,638.80
Original: $18,968.00
-65%Dolce & Gabbana 2296 Sunglass—
$18,968.00
$6,638.80



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2296 |
| Color | Gun Metal (0473) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm (XL) |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















