Dolce & Gabbana 4438 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4438 |
| Color | Havana (50213), Black (501/87) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (M) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,667.20
Original: $16,192.00
-65%Dolce & Gabbana 4438 Sunglass—
$16,192.00
$5,667.20






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4438 |
| Color | Havana (50213), Black (501/87) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (M) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















