Dolce & Gabbana 6185 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG6185 |
| Colour | Havana (50271), Matte Black (25256G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
Select Color
Select Type
Select Material
From $7,714.70
Original: $22,042.00
-65%Dolce & Gabbana 6185 Sunglass—
$22,042.00
$7,714.70







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG6185 |
| Colour | Havana (50271), Matte Black (25256G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |





















