Dolce & Gabbana 2294 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2294 |
| Colour | Black (0187), Gun Metal (0471) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
Select Color
Select Type
Select Material
From $7,714.70
Original: $22,042.00
-65%Dolce & Gabbana 2294 Sunglass—
$22,042.00
$7,714.70







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2294 |
| Colour | Black (0187), Gun Metal (0471) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 15 mm |





















