Dolce & Gabbana 4403 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4403 |
| Color |
Havana (502/73),Dark Red Brown (322273) |
| Shape | Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $5,378.80
Original: $15,368.00
-65%Dolce & Gabbana 4403 Sunglass—
$15,368.00
$5,378.80






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4403 |
| Color |
Havana (502/73),Dark Red Brown (322273) |
| Shape | Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















