Maybach The Magic I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Magic I |
| Color | Gun (PA-WDG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$258,000.00
Maybach The Magic I Sunglass—
$258,000.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Magic I |
| Color | Gun (PA-WDG) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |























