Maybach The Officer I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Officer I |
| Color | Golden Black (MG/B - AB) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$177,950.00
Maybach The Officer I Sunglass—
$177,950.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Officer I |
| Color | Golden Black (MG/B - AB) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |























