Maybach The Rebel II Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Rebel II |
| Color | Tortoise (MG-AA) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 28 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |
$166,900.00
Maybach The Rebel II Sunglass—
$166,900.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maybach |
| Model | The Rebel II |
| Color | Tortoise (MG-AA) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Bridge Width | 28 mm |
| Temple Length | 148 mm |
| Country of Origin | Germany |
| Manufactured at | Germany |
| Imported by | Etnernity Lifestyles Pvt. Ltd |























