Rayban 2447 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2447 |
| Colour |
Black (1246/52), Black & Silver (901)
|
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $3,881.50
Original: $11,090.00
-65%Rayban 2447 Sunglass—
$11,090.00
$3,881.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2447 |
| Colour |
Black (1246/52), Black & Silver (901)
|
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |





















