Rayban 4246 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4246 |
| Colour | Black & Gold (901) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$3,881.50
Original: $11,090.00
-65%Rayban 4246 Sunglass—
$11,090.00
$3,881.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4246 |
| Colour | Black & Gold (901) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















