Rayban 3447 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3447 |
| Color | Black (919931)
|
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$3,916.50
Original: $11,190.00
-65%Rayban 3447 Sunglass—
$11,190.00
$3,916.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3447 |
| Color | Black (919931)
|
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |





















