Rayban 3647M Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3647M |
| Colour | Black (F028/31) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
$6,471.50
Original: $18,490.00
-65%Rayban 3647M Sunglass—
$18,490.00
$6,471.50



Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3647M |
| Colour | Black (F028/31) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |





















