Tommy Hilfiger 2597 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2597 |
| Color |
Golden Tortoise (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | China |
$2,950.50
Original: $8,430.00
-65%Tommy Hilfiger 2597 Sunglass—
$8,430.00
$2,950.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Model No |
TH2597 |
| Color |
Golden Tortoise (C2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | China |





















