Rayban 3647N Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3647N |
| Colour | Arista (001) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
$11,990.00
Rayban 3647N Sunglass—
$11,990.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3647N |
| Colour | Arista (001) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |





















