Versace 4330 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4330 |
| Color |
Black (GB1/11) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,378.50
Original: $12,510.00
-65%Versace 4330 Sunglass—
$12,510.00
$4,378.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Versace |
| Model No | VE4330 |
| Color |
Black (GB1/11) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |





















