Dolce & Gabbana 2288 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2288 |
| Color | Gold (131387), Matte Black (110681) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $7,242.20
Original: $20,692.00
-65%Dolce & Gabbana 2288 Sunglass—
$20,692.00
$7,242.20






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG2288 |
| Color | Gold (131387), Matte Black (110681) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























