Dolce & Gabbana 4268 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4268 |
| Color | Black (5018G) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm (L) |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$5,168.80
Original: $14,768.00
-65%Dolce & Gabbana 4268 Sunglass—
$14,768.00
$5,168.80



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4268 |
| Color | Black (5018G) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm (L) |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























