Dolce & Gabbana 4451 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4451 |
| Color |
Black on Red Havana (34177N), Havana (502/73), Ginger Havana (705/9A) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $17,018.00
Dolce & Gabbana 4451 Sunglass—
$17,018.00









Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4451 |
| Color |
Black on Red Havana (34177N), Havana (502/73), Ginger Havana (705/9A) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























