Dolce & Gabbana 4464 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4464 |
| Color | Black (501/87), Havana (502/73) |
| Shape | Pilot |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $21,068.00
Dolce & Gabbana 4464 Sunglass—
$21,068.00






Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4464 |
| Color | Black (501/87), Havana (502/73) |
| Shape | Pilot |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |























