Eyepetizer Guadalupe Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GUADALUPE |
| Color | SILVER (C.1–60), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $10,745.00
Original: $30,700.00
-65%Eyepetizer Guadalupe Sunglass—
$30,700.00
$10,745.00







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GUADALUPE |
| Color | SILVER (C.1–60), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |























