Prada A01S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PRA01S |
| Color | Black(13P60B) |
| Shape | Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$34,290.00
Prada A01S Sunglass—
$34,290.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | PRADA |
| Model | PRA01S |
| Color | Black(13P60B) |
| Shape | Pillow |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























