Ray-Ban 2241 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2241 |
| Color | Black (901/31), Havana (902/B1) |
| Shape | Round |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm, 54 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,916.50
Original: $11,190.00
-65%Ray-Ban 2241 Sunglass—
$11,190.00
$3,916.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2241 |
| Color | Black (901/31), Havana (902/B1) |
| Shape | Round |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm, 54 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























