Vogue 4272S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO4272S |
| Color | Pale gold (848/13) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$4,418.00
Vogue 4272S Sunglass—
$4,418.00



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO4272S |
| Color | Pale gold (848/13) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























