ACME 55 LENSES (4pc Pack)
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 4 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : -0.50 to -20.00
@@@
| Manufacturer | Acme |
| Brand | Acme |
| Material | Hioxyfilcon A |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Central Thickness | 0.12 mm |
| Diameter | 14.20 mm |
| Water Content | 55% |
| Packaging | 4 Pieces Lens per Box |
| Share Your Power | Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |
Select Select Quantity
From $216.30
Original: $618.00
-65%ACME 55 LENSES (4pc Pack)—
$618.00
$216.30
Description
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 4 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : -0.50 to -20.00
@@@
| Manufacturer | Acme |
| Brand | Acme |
| Material | Hioxyfilcon A |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Central Thickness | 0.12 mm |
| Diameter | 14.20 mm |
| Water Content | 55% |
| Packaging | 4 Pieces Lens per Box |
| Share Your Power | Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |


















