Rayban 2183 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2183 |
| Colour | Havana Brown (1225/13) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$10,090.00
Rayban 2183 Sunglass—
$10,090.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2183 |
| Colour | Havana Brown (1225/13) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |





















