Rayban 4323 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4323 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$11,190.00
Rayban 4323 Sunglass—
$11,190.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4323 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |





















