Rayban 3548N Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3548N |
| Colour | Blue Gradient (9123/3M) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$11,890.00
Rayban 3548N Sunglass—
$11,890.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3548N |
| Colour | Blue Gradient (9123/3M) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |





















