Rayban 3589 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3589 |
| Colour | Black Arista (9054/8G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
$11,190.00
Rayban 3589 Sunglass—
$11,190.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3589 |
| Colour | Black Arista (9054/8G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |





















