Rayban 4340 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4340 |
| Colour | Black (601), Light Havana (710) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $11,190.00
Rayban 4340 Sunglass—
$11,190.00








Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4340 |
| Colour | Black (601), Light Havana (710) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |





















