Rayban 3683 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3683 |
| Colour | Arista Black (90003F) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
$3,916.50
Original: $11,190.00
-65%Rayban 3683 Sunglass—
$11,190.00
$3,916.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3683 |
| Colour | Arista Black (90003F) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 15 mm |





















